O nás

Na trh dodáváme vysoce kvalitní plováky, které jsou odolné, stabilní, rychlé a přitom cenově dostupné. Určitě se jede lépe na plováku, na kterém není třeba spousty námahy při pádlování, a přitom se nemusíte při každém záběru obávat pádu do vody, jako na dlouhých a úzkých závodních plovácích. Právě takové plováky pro Vás máme pod vlastní značkou TAMBO. Naším zaměřením jsou především allroundové plováky pro každého. Paddleboardy vhodné jak pro začátečníky na hladké vodě, tak pro profíky na vlnách nebo divoké vodě. Výbornou klouzavost a stabilitu dosahujeme jedinečným tvarem s dostatečnou šířkou, správným průhybem, nízkou hmotností a tuhou konstrukcí. Naše paddleboardy lehce kloužou po hladině, jízda s nimi je snadnější, tedy i rychlejší a zábavnější.

Honza Rott team mal
Honza Rott je spoluzakladatelem značky TAMBO. Je jedním z předních českých SUPerů na divoké vodě, který se pravidelně umisťuje na předních příčkách ve slalomu na SUPu.

Honza Rott

team-adam
Milovník divoké vody, který nevynechá jediný den, kdy by mohl využít slalomové tratě v Troji. Jak sám říká, na rovné vodě ani nikdy nejezdil. Zkušený jezdec, instruktor a příležitostný závodník. Bydlí v Praze. Oblíbený plovák TAMBO CORE 9‘7‘‘ ESD

Adam Bořil

Rider
team-albey
Otec úspěšné série závodů Paddleboard River Cup (PRC). Jezdí divokou vodu, pro což má skvělé tréninkové podmínky, ale je velmi úspěšný i ve vytrvalostních disciplínách. Několikanásobný vítěz Krumlovského Marathonu. Oblíbený plovák TAMBO CORE 10‘5‘‘ ESD

Tomáš Vaněček

Rider
team-patrik
Patrik je spoluzakladatelem značky Tambo. Je jedním z předních českých SUP závodníků, který nás mimo jiné reprezenotaval ve windsurfingu na olympijských hrách v Barceloně.

Patrik Hrdina

Zakladatel, rider
team-tom
Tom má rád na pádlování divokou i rovnou vodu. Pravidelně se účastní závodů a pomáhá testovat jízdní vlastnosti plováků.

Tom Grošup

rider