TAMBO START 10’0″ ECO

Nafukovací_iSUP_paddleboard_SUP_plovák-TAMBO_START_10,0x31

Tambo START 10’0“ ECO

Nafukovací paddleboard dlouhý 304 cm široký 78 s nosností do 90 kg. Univerzální SUP – paddleboard vhodný pro začátky a seznámení se s paddleboardingem jako sportem i volnočasovou zábavou a rekreací. Díky délce jej lze používat jako vhodný plovák pro děti a drobnější jezdce.  Jde o nejlevnější plovák značky TAMBO.  Board je z kategorie levnějších plováků, ale na konstrukci a materiálu nafukovacího plováku TAMBO 10‘0‘‘ START,  se rozhodně nešetřilo. Konstrukce plováku je z revolučního jednovrstvého materiálu dropstitch, který se liší od předchozích generací vyšší tuhostí a tak umožňuje použití v konstrukci paddleboardu bez dalších vrstev PVC. Plovák je osazen trojicí napevno uchycených fin, odpadá tak mnohdy zdlouhavá montáž před jízdou. Finy jsou vysoce odolné proti nárazu a v případě poškození je možné je nechat v odborném servisu vyměnit. SUP – paddleboard TAMBO 10‘0‘‘ START je plovák vhodný především drobnější jezdce nebo dorostence na rekreační pádlování.

V základním balení najdete plovák a dvou-činnou pumpu a přepravní bag. TAMBO START 10‘0‘‘ ECO je ten pravý plovák, díky kterému proniknete do tajů paddleboardingu.

Length304cm
Width78cm
Thickness12cm
Volume200 l
Weight6,5kg
Allround
Whitewater
Stability
Speed
Pro konstrukci našich SUP paddleboardů používáme dropstitch materiál nejnovější generace.
Příznivé ceny jsme dosáhli díky absenci všech věcí navíc tak, abychom se mohli soustředit na to nejdůležitější, to je konstrukce a materiál nafukovacího plováku TAMBO 10‘0‘‘ START, na které se nešetřilo.
ECO
ECO
10 kg
tuhé

ECO konstrukce TAMBO SUP plováků je jednovrstvá. Tyto plováky nemají vrchní vrstvu PVC. Nová generace dropstitch materiálů má ale takové vlastnosti, že tuhost plováku je srovnatelná s vícevrstvými plováky jiných značek. Díky vyšší tloušťce plováků ECO jsou dostatečně tuhé i pro statné jezdce, ale TAMBO LIGHT ocení zejména lehčí jezdci. Jejich hlavní výhodou je o zhruba 20% nižší hmotnost a nižší cena ve srovnání s vícevrstvou konstrukcí.