VIDEO

Jedny z nejdrsnějších a nejkrásnějších peřejí v Čechách jsou na Vltave pod Lipenskou přehradou takzvané Čertovy proudy, je možné je sjíždět pouze jednou v roce, takže je to vždy velký svátek pro všechny divokovodní nadšence. Ale jen pár pádlerů má dovednosti na splutí ve stoje a jsme radí, že jich je většina součástí Tambo teamu.

One of the best rapids in Czech Rep. The great weekend of all white water lovers. Just few SUP paddlers are skilled enough to paddle Vltava river below the Lipno lake. Luckily all of them are part of TAMBO family. Thank you to all for support and participation ;-)


 

V exhibičním závodě SUP extremecross na slalomovém kanále České Vrbné se utkalo více než 20 jezdců, dojeli téměř všichni, bez újmy na zdraví a materiálu...

Paddle exhibition at the Budweis artificial during the Czech open championship 2020. More than 20 riders at the start, just 19 on finish. No injuries, lot of fun


 

Bez Komentáře - Lokalita Čertovi Proudy Lipno

No Comment - LIPNO Devil's SUP white water paddling 2020

 
 

 

Za normálního stavu je Malše klidná říčka, po několikadenních deštích se však mění na řeku s průtokem 30m/s, která láká všechny divokovodní pádlery.

White-water ride on Malše during a small flood in South Bohemia. The first attemp was about 15m/s and the second one during the weekend and about 30m/s and more!
All of our TAMBO riders were paddling for their lives because Malše has the right water level just once a year or not even that.


 

Krátké video z populární akce s názvem Pádlojízda 2020 konající se každoročně v Českých Budějovicích. PJak můžete vidět, paddleboardy TAMBO jsou u jezdců z jihu velmi populární. Video by Jan Jareš.

Popular paddleride in Budweis. One day in year you can spent time with friend on SUP in Budweis downtown. The TAMBO boards are popular in this city. Video by Jan Jares


 

Indoorové pádlování v lockdownové době, aneb když v Praze pádlujete na kanále České Vrbné.

Indoor white water training - Budweis artificial slalom course.


 

Jeden z prvních tréningů na divoké vodě roku 2019 s plovákem TAMBO CORE 10'5 ESD na kanále České Vrbné očima Honzy Rotta. 

One of the first white water training with TAMBO CORE 10'5'' ESD in 2019. In Budweis - Czech Rep. On head GoPro shooting by Honza Rott.


Tréninkové kolo boardcrossu na slalomové traťi v PAU ve Francii 2018 očima Honzy Rotta

Run of the white water slalom race in PAU, France in 2018. On head GoPro shooting by Honza Rott

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.