Pádlo Tambo Scalpel ECO Compact

Kód: 1712
Skladem

Dělitelné pádlo Tambo Scalpel ECO Copmact je primárně určeno díky své konstrukci k pádlování na divoké vodě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tambo Scalpel ECO je cenové dostupnější klon našeho jedinečného celokarbonového pádla TAMBO Scalpel. Oproti kterému je nepatrně téžší, ale zachovává si všechny vlastnosti svého celokarbonového brášky. Tvarově se jedná o totožné listy.

Pádlo Tambo Scalpel ECO je to pravé pro závodníky i rekreační jezdce toužící po lehkém, pevném, výkonném a odolném pádlu, za rozumnou cenu, které je možné použít na divoké vodě.

List má velmi odolné, pružné a lehké zakončení ("kování"), jen tak nějaký šutr v řece ho nerozhodí, má mírný odklon a vodou prochází lehce jako nůž máslem.

Váha listu je cca 310 g. I ve velikosti M (která je jedinou dostupnou u verze ECO) má velmi silný záběr oproti konkurenci.

Rozměry listu jsou 17,5 cm x 47 cm.

Výškově nastavitelná karbonová žerď  je dostatečně tuhá, aby přenesla vaší sílu do záběru, ale zase mírně zapruží, aby nezničila vaše klouby.

Karbonová hlavička se příjemně drží při delších výletech a zároveň, díky rovnější části, poskytuje perfektní kontrolu nad záběrem listu ve vodě.

Vlastnosti

  • karbonová žerď
  • glassfibre list se speciálním pružným kováním
  • výškově nastavitelné
  • skládací, pro snadnou přepravu

Pádlo TAMBO Scalpel nebylo primárně vymýšleno pro prodej. Honza Rott jen nebyl spokojený s produkčními pádly a tak se s Patrikem Hrdinou rozhodli, že si pro sebe vyrobí pádla vlastní. Na materiálu se tak opravdu nešetřilo, ale zájem kamarádů od vody i závodníků ze zahraničí nakonec vedl ke spolupráci s předními výrobci karbonových komponentů v ČR a dal vzniknout tomuto ultimátnímu nástroji, který jsme nyní trochu upravili, abychom se dostali na přijatelnou cenu, ale neztratili mnoho na kvalitě! Hrdě Vám tak můžeme nabídnout nový SCALPEL ECO.

NEVÍTE SI RADY S VÝBĚREM PÁDLA? PŘEČTĚT SI NAŠEHO RÁDCE

Doplňkové parametry

Kategorie: PÁDLA
Záruka: 2 roky
Materiál listu: sklolaminát
Materiál žerdi: 50% Carbon
Provedení: Dělitelné
Určení: Sportovní
Délka: variabilní
Hmotnost: 840g
Plocha listu: 530cm2
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.