TAMBO Balance Board

Opět rozšiřuje nabídku produktů. Tetokrát je to o Tambo Balance board, což je suprový tréningový doplněk nejen k získání rovnováhy na paddleboardu.

Nápad mít vlastní balance boardy jsme měli v hlavách už poměrně dlouho. Bylo by velice snadné nakoupit levné čísnké kousky, obrandovat si je a prodávat za 1000,-. Tuto možnost jsme po zakoupení jednoho vzorového kousku okamžitě zavrhli a rozhodli se to vzít z opačného konce. Pustili se do designování vlastního boardu. Strávili jsme spoustu času pří návrhu designu, vlastnoruční výrobě desek, laserování a nalepování gripu, tiskem zarážek a nakonec z toho vzniklo dle nás velmi povedené prkýnko.

Trénováním na balance boardu posílíte zábavnou formou hluboký stabilizační systém a získáte tím lepší koordinaci těla, což oceníte u většiny sportů ať je to již u zmiňovaného paddleboardingu, ale i u snowboardingu, skatu, surfu a vlastně u většiny boardsportů.

Balanční deska je nejen nástrojem pro získání lepší stability, ale také skvělá fitness či rehabilitační pomůcka, kterou můžete provozovat skoro všude, neboť nezabere moc místa, stačí najít jen vhodný povrch a můžete začít balancovat.

 

 

 

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.