Soutěž s Evropou 2

Vyhraj originální paddleboard z limitované edice Jiřího Prskavce a další vodácké vychytávky!

Soutěž na Evropě 2 se Světovým pohárem ve vodním slalomu a vyhraj paddleboard od Jiřího Prskavce nebo vybavení na vodu!

20191007_163758

Co pro výhru musíš udělat?


Poslouchej Afterparty na Evropě 2 s Pavlem Cejnarem od 9:00 do 11:00 hodin, počkej si ve vysílání na výherní song HARRY STYLES – Watermelon Sugar a dovolej se při něm jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Páteční výherce získá paddleboard Tambo Core JP 10‘5‘‘ x 32‘‘ ESD z limitované edice Jiřího Prskavce značky Tambo SUP! Oblíbený nafukovací sup paddleboard Tambo Core JP je nejuniverzálnějším plovákem z nabídky. Uveze statného chlapíka do 110 kg, ale ani křehká slečna se s ním nenadře.

Soutěž pro podporu světového poháru v Praze - Tróji

Už tento týden od pátku 11. června 2021 do neděle 13. června 2021 v Praze – Troji odstartuje seriál Světového poháru ve vodním slalomu, druhém nejúspěšnějším českém olympijském sportu.

Představí se nový český reprezentační tým včetně čtyř našich olympioniků, kteří budou bojovat o medaile na letošních OH v Tokiu.

V Troji bohužel nebudou moci být diváci, proto fandi u obrazovek prostřednictvím přímých přenosů na ČT Sport a sleduj sociální sítě Czech Canoe.

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.